0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Сik maksā siekalu tests?

10 Jūn
DNS siekalu tests

Siekalas atbild par neitrālā pH līmeņa uzturēšanu mutē, zobu attīrīšanu un remineralizāciju, atvieglo norīšanu un gremošanu, kā arī aizsargā audus. Tās pietiekamā daudzumā ir nepieciešamas mutes dobuma veselības uzturēšanai, savukārt siekalu izdalīšanās samazinājums veicina kariesa, mukozīta, sēnīšu infekciju un parodonta saslimšanu attīstību.

Siekalas ir ideāli piemērotas diagnostiskas vielai lomai. Tās bieži tiek izmantotas kā bioloģiskais materiāls vispārējā organisma stāvokļa izmeklēšanai, saslimšanu konstatēšanai agrīnā stadijā, ārstēšanas gaitas izvērtēšanai.

Galvenā siekalu pielietošanas priekšrocība šādos nolūkos ir vienkāršums un savākšanas nesāpīgums. Nepieciešamība nodot asinis parasti izraisa psiholoģisko problēmu, jo ne visi pacienti ir spējīgi panest šo manipulāciju. Savukārt siekalu gadījumā šāda psiholoģiskā problēma nerodas. Citas šāda izmeklējuma priekšrocības: tiek uzskatīts, ka ir nepieciešamas mazākas parauga alikvotas, nodoto materiālu ir vienkārši uzglabāt un pārvadāt.

Galvenokārt siekalas izmanto sistēmisko saslimšanu diagnostikai. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj iegūt virkni vērtīgu biomarķieru, kuri palīdz atklāt autoimūnas, vīrusu, bakteriālās un citas saslimšanas.

Indikācijas siekalu testa veikšanai uz brīvajiem hormoniem ir:

  1. Hormonālā statusa vecuma izmaiņas;
  2. Pirmsmenstruālā sindroma simptomi sievietēm;
  3. Hormonālā fona izmaiņas pirms- un postmenopauzes posmā aizstājterapijas ārstniecības preparātu pareizai nozīmēšanai;
  4. Hormonālie traucējumiem sievietēm un vīriešiem.

Kur pasūtīt siekalu testus

Ja jūs vēlaties pasūtīt DNS testu, izmantojiet klīnikas iVF Riga pakalpojumus. Mēs sniedzam konsultācijas, kuru gaitā atbildam uz jūs interesējošajiem jautājumiem. Ģenētikas centrā veicam dažādus ģenētiskos testus. Ja jūs pasūtāt nepieciešamo testu, mēs nosūtām jums komplektu siekalu savākšanai. Saņemot paraugu, tiek veikta analīze, atbildes nosūtot uz elektronisko pastu. Tāpat tiek sniegtas ģenētiku konsultācijas – pietiek mums piezvanīt. Mūsu štats sastāv no profesionāļiem, kuri ar savu darbu ir pierādījuši savas zināšanās un prasmes. Ģenētikas centram ir piešķirti sertifikāti, kuri ļauj sniegt medicīniskos pakalpojumus plašā klāstā.

Ja jūs vēlaties veikt siekalu testu, aizejiet pēc atsauce ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: