0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Kā uzzināt, kāda diēta man ir piemērota? Priekšā pateiks pats organisms

28 Mar
Uztura DNS tests

Dažos pēdējos gados mēs esam kļuvuši par lieciniekiem krasam ģenētisko testu skaita pieaugumam, kuri sola mums izstāstīt par mūsu izcelsmi un veselību. Atsevišķi šādi testi pat spēj noteikt, kā jums būtu jāēd, lai paliktu veseliem, pamatojoties uz jūsu DNS analīzes. Ģenētikas centrs IVF Riga Online piedāvā izskatīt detalizētāk, kā tas darbojas.

Ģenētiskā uztura testa veikšanas process

Ģenētiskie testi tiek veikti pēc šādas shēmas:

  • Jūs nododat DNS paraugu, noslaucot siekalas no iekšējās vaiga virsmas ar tamponu vai arī iespļaujot mēģenē;
  • Jūsu DNS tiek analizēta variāciju meklējumos noteiktajos gēnos (jūsu genotips);
  • Minētā informācija tiek izmantota pārskata izveidei, kādas gēnu variācijas jums ir, ieskaitot laktozes nepanesības, glutēna slimības, jutīguma pret kafiju, jutīguma pret taukiem, jutīguma pret ogļhidrātiem gēnus utt.;
  • Jūs saņemat rekomendācijas, kā ēst, pamatojoties uz jūsu analīžu rezultātiem. Speciālists piedāvā jums diētas plānu un ieteicamo un nevēlamo produktu sarakstu.

Nepieciešama kompleksa metode

Tas, kā jūs reaģējat uz ēdienu, ir daudz sarežģītāks, nekā to iepriekš nosaka atsevišķie gēni. Izmeklējums ir pareizs nelielam reto veselības stāvokļu skaitam, bet tas ir pārlieku vienkāršoti kaut kam tik sarežģītam, kā vispārēja reakcija uz ēdienu. Uztura DNS tests vēsta tikai daļu stāsta.

Mūsu ķermenis ir sarežģīta sistēma, kura funkcionē, pamatojoties uz sevišķi mijiedarbību starp mūsu gēniem un to, ko mēs ēdām, dzeram un darām, kā arī uz apkārtējās pasaules iedarbību. Ja reakciju uz ēdienu nosaka vienīgi ģenētiskā informācija, mēs sagaidām, ka identiskiem dvīņiem (ar vienādu gēnu kopumu) būs vienāda reakcija uz ēdienu. Visiem mums ir sava unikāla reakcija uz pārtikas produktiem, kurus mēs lietojam, un pat identiskie dvīņi var ļoti atšķirīgi reaģēt uz vieniem un tiem pašiem ēdieniem.

Bet ne tika jūsu dzīvesveids ietekmē jūsu uzturu. Baktēriju un citu mikroorganismu triljoni, kas mitinās jūsu zarnās un ir zināmi kā mikrobioms, spēlē lielu lomu. Piemēram, jums var būt ģenētiski noteiktā laktozes nepanesība, bet ja jūsu zarnu traktu apdzīvojušās baktērijas, kuras sadala laktozi, jūs galu galā varēsiet lietot piena produktus.

Tādējādi, ir svarīgi, izņemot ģenētiskā testa veikšanu, papildināt ainu, apmeklējot endokrinologu un personīgi novērojot organisma reakciju uz to vai citu produktu. Ģenētiskais tests – tā ir atslēga pareizajam uzturam.

Mūsu klīnikā mēs piedāvājam komplekso pieeju, kura ne tikai dod atslēgu, bet arī atver durvis uz pareizo diētu. Pie mums jūs atradīsiet inovatīvo risinājumu — iespēju veikt testu, kurš precīzi nosaka, kā tieši jūsu ķermenis reaģē uz pārtiku, līdztekus daudziem citiem sarežģītiem savstarpēji saistītajiem faktoriem (tai skaitā gēnus, mikrobiomu un daudzus citus), kuri spēlē svarīgo lomu. Mūsu speciālists izsniegs izvērstu atšifrējumu un ieteikumus uztura optimizācijai. Ar mums jūs varēsiet uzzināt, kā darbojas jūsu ķermenis, un izvēlēties sev labākos produktus. Vairāk nav nepieciešami nekādi minējumi. Veselīga diēta ar mūsu centru – tas ir vienkārši. Pasūtiet DNS testu ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: