0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Kā pārbaudīt savu mentālo veselību

25 Apr
mentālās veselības DNS tests

Psihiskā veselība ļauj mums dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējiem. Būdami veseli, mēs sasniedzam savus mērķus, esam pārliecināti par sevi, veiksmīgi kontrolējam sevi un savas emocijas. Taču noteiktie faktori ir spējīgi ietekmēt vai arī pat pilnībā sagraut mūsu psiholoģisko stāvokli. Piemēram, terakti, ceļu negadījumi, dabas kataklismi negatīvi atspoguļojas mūsu veselībā. Un pēc šādiem triecieniem cilvēkam ir grūti atgriezties normālajā stāvoklī. Šai nolūkā ir izstrādāts speciālais mentālās veselības DNS tests, kurš ļaus noteikt, atrodaties jūs riska grupā vai nē.

Kādēļ ir veicams mentālās veselības DNS tests

Veicot DNS testu, var izprast:

  • kā izpaužas jūsu empātija;
  • kāda ir ģenētiski noteiktā laimes uztvere;
  • vai jūs esat attiecināms pie rīta vai vakara cilvēku tipa;
  • vai jums ģenētiskā nosliece uz trauksmainību pēc pārmērīgas kafijas lietošanas;
  • kāda ir atkarību varbūtība un kāds ir jūsu sāpju slieksnis.

Ģenētiskās testēšanas ietvaros tiek pārbaudītas atsevišķas gēnu transformācijas, savukārt visa gēna izmaiņas netiek izvērtētas. Nevar izslēgt arī pārējās ģenētiskās izmaiņas. Mēs iesakām konsultēties ar ārstu vai dietologu par ģenētiskā testa rezultātiem, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespēja sagatavot jums piemērotu diētas un fiziskās aktivitātes shēmu.

Ko dod testa rezultātā?

  • jūs varēsiet iepriekš paredzēt savu uzvedību dažādos apstākļos – kādēļ es rīkojot tā, nevis citādi: zinot savu emociju rašanās cēloni, tās ir vieglāk koordinēt;
  • uzzināsiet par savu dienas ritmu, kā arī par bīstamības riskiem savam emocionālajam stāvoklim.

Klīnikas iVF Riga piedāvājums

Ja jūs vēlaties veikt mentālās veselības DNS testu, izmantojiet mūsu klīnikas pakalpojumus. Pakalpojuma ietvaros mēs arī sniedzam konsultācijas, kuras palīdzēs jums izprast testēšanas detaļas. Ģenētikas centrā tiek veikti visdažādākie ģenētiskie testi. Jūs iegādājaties jums nepieciešamo testu, un mēs nosūtīsim jums komplektu siekalu savākšanai. Saņemot to atpakaļ, mēs veiksim nodotā materiāla testēšanu un nosūtīsim jums rezultātus uz elektronisko pastu. Mēs garantējam veiktās testēšanas precizitāti. Par mūsu profesionālismu ir pārliecinājies praksē jau liels skaits cilvēku.

Ja jūs vēlaties veikt mentālās veselības DNS tests, nospiediet uz atsauci ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: