0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Ģenētiskā analīze pēc pārtrauktās grūtniecības (missed abortion)

Lielākā daļa grūtniecību iestājas spontānas ieņemšanas rezultātā, un neskatoties uz pāra viedokli, ka grūtniecība bija plānota, parasti pārbaudi pirms ieņemšanas šie pāri nav veikuši. Taču tādā veidā bija iespēja izslēgt dažādas problēmas. Visbiežāk neveiksmīgas grūtniecības iemesli ir ģenētiskās problēmas, dažreiz iedzimtas.

Un ja pārim jau gadījās grūtniecības pārtraukšanās, nepieciešams saprast, kādēļ tas notiek, izmantojot pieejamas iespējas.

Viena no šādām iespējām ir pārtrauktās grūtniecības materiāla ģenētiskā izpēte, kuru veic iVF Riga Ģenētiskā centra laboratorija pacientiem, kuri sastapušies ar grūtniecības neiznēsāšanu pirmajā trimestrī (līdz 12 nedēļām). Testēšana atklāj pastāvošās problēmas un palīdz savlaicīgi novērst tās.

Kur veikt ģenētiskās pārbaudes grūtniecēm

Klīnikā iVF Riga jums ir pieejamas attālinātas konsultācijas, kas ļauj mums efektīvāk risināt klientu jautājumus. Ģenētiskais centrs veic jūsu vajadzībām dažādus ģenētiskos testus, tai skaitā arī ģenētiskās pārbaudes grūtniecēm uz izdevīgiem nosacījumiem. Jūs izvēlaties jums nepieciešamo testu, un mēs nosūtīsim jums komplektu siekalu savākšanai. Saņemot to atpakaļ, mēs ātri veiksim izpēti un nosūtīsim jums rezultātu šifrētajā veidā ar elektroniskā pasta starpniecību.

Missed abortion izpēte iekļauj visu augļa hromosomu komplekso analīzi, ko veic ar NGS metodi. Testēšana ļauj atklāt nesabalansētās hromosomu izmaiņas 1-22 autosomu pāros un X, Y dzimuma hromosomās.

Minētā metodika ļauj precīzi saprast, vai spontānā aborta iemesls ir augļa hromosomu patoloģija. Šādas testēšanas rezultāts var palīdzēt jums saprast grūtniecības pārtraukšanās iemeslu un piemeklēt stratēģiju veiksmīgai ieņemšanai un augļa iznēsāšanai. Analīzes cena ir pieejama. Testi tiek veikti īsos termiņos. Rezultātu precizitāti garantējam.

Ja jūs vēlaties pasūtīt ģenētisko testēšanu, apskatieties informāciju šeit.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: