0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

DNS tests svara zaudēšanai

13 Jūl
DNS tests svara zaudēšanai

Problēmas ar liekiem kilogramiem, ieskaitot aptaukošanos — tas ir virknes ārējo faktoru ietekmes rezultāts, kuru vidū ir dzīvesveids, fiziskās aktivitāte un ģenētiskā nosliece. Sakarā ar to aktuāls ir jautājums – kā zaudēt svaru pareizi? Jo diētas palīdz notievēt, taču svars drīz vien atgriežas atpakaļ. Tomēr noturēt rezultātu ir iespējams, ja ievērot uztura plānu, kas tiek sagatavots, pamatojoties uz DNS testu.

Ko sniedz DNS tests svara zaudēšanai

Mūsu mājaslapā jums ir iespēja pasūtīt testus svara zaudēšanai. Mēs garantējam kvalitatīvo jūsu ģenētisko datu un pārbaudi un ātru rezultātu izsniegšanu. Pārbaudes rezultātā jūs uzzināsiet savas vielmaiņas īpatnības, kas palīdz optimizēt ēšanas paradumus un uzlabot pašsajūtu. Tāpat pārbaude palīdzēs saprast, vai no jūsu uztura ir nepieciešams izslēgt kafiju. Jo atsevišķos gadījumos tā ir enerģijas avots, bet citos, tieši otrādi, ir kaitīga.

Tāpat, pamatojoties uz iegūtajiem datiem, ir iespējams saprast, kāds jums ir taukskābju metabolisms. Mēs ieteiksim, kāda vielmaiņas uzlabošanas diēta jums ir piemērota. Mūsu speciālisti izstāstīs, vai jums ir nepieciešams iekļaut uzturā gaļu vai arī veselīgāk lietot uzturā vairāk produktu, kuru sastāvā ir augu eļļas, jūras veltes. 

Ar mūsu testa palīdzību jums būs iespēja uzzināt, kāda ir jūsu individuāla varbūtība pieņemties svarā un nosliece uz tauku krājumu veidošanu. Mūsu speciālisti sniedz ieteikumus uztura, vēlamās fiziskās aktivitātes un procedūru jomā.

Citas testa priekšrocības

Uzziniet, cik kaislīgs esat saldumu cienītājs, un vai tā iemesls ir jūsu ģenētiskā nosliece! Mēs sniegsim ieteikumus, ja jūsu saldumu kāre ir paaugstināta gēnu problēmu rezultātā. Tāpat tests ļauj noteikt triglicerīdu līmeņa paaugstināšanās risku. Tās ir lipīdus saturošas brīvās taukskābes, savienojamas ar glicerolu un uzkrājamas tauku šūnās. Šos taukus organisms izlieto enerģijas izstrādei, ja saņem maz ogļhidrātu. Triglicerīdi ir metaboliskā sindroma marķieri. Galvenais mērķis ir nepieļaut triglicerīdu līmeņa paaugstināšanos, un šeit ir nepieciešams zināt ģenētiskos datus. Ja jums ir nosliece uz svara palielināšanos, būs nepieciešams sagatavot speciālo uztura plānu. Pasūtīt pie mums jebkura tipa DNS testus var personas vecumā no 18 gadiem. Mūsu pakalpojumu cenas ir pieejamas.

Ja jums interesē DNS tests, uztura plāns svara zaudēšanai, aizejiet pēc atsauces ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: