0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Covid testi atkal ir pārdošanā

24 Aug
ātrais covid tests

Tagad jums atkal ir iespēja uztaisīt ātro siekalu tekstu uz COVID-19 antigēnu!

ТKoronavīrusa tests tiek izmantots saslimšanas esamības un tās stadijas noteikšanai, antivielu esamības vai neesamības noskaidrošanai. Klīnikas speciālisti veiks analīzi un izsniegs precīzu rezultātu 15 minūšu laikā.

Kad un kādēļ var ievajadzēties koronavīrusa tests

Parakstiem klientiem interesē šādi jautājumi, kuri paredz koronavīrusa testa nodošanu:

  • Vai ir saslimšana dotajā brīdī?
  • Vai bija slimība iepriekš?
  • Vai ir izveidojusies imunitāte?

Lai saņemtu atbildi uz jautājumu, vai cilvēks ir inficēts dotajā brīdī, vai arī ir pārslimojis kādu laiku atpakaļ, kā rezultātā ir saņēmis imūno atbildi, tiek veikta testēšana antivielu (IgG, IgM, IgA) atklāšanai.

Ja tests tiek veikts saslimšanas akūtas fāzes norisināšanās laikā, tiek atklātas M klases antivielas. 7. diennaktī parādās G klases antivielas un turas pietiekami augstā līmenī ilgu laiku. Antivielas IgM ir pirmā organisma atbilde uz vīrusu, kā arī ļauj noteikt nesen izslimoto saslimšanu.

Analīzes veikšana antivielu noteikšanai ļauj diagnosticēt saslimšanu, noteikt imunitātes esamību, noteikt saslimšanas stadiju un tās bezsimptomu gaitu.

Kā tiek veikts ātrais covid tests

Ātrie covid tests tiek veikti bez speciālajām iekārtām un nosaka ierosinātāja esamību vai neesamību organismā, bez daudzuma noteikšanas.

Kā biomateriāls analīzei tiek izmantotas siekalas, kuras ļauj noteikt vīrusa esamību ne mazāk informatīvi, kā asinis. Turklāt materiāla savākšana nesagādā pacientam jebkādas neērtības. Mūsdienīgas diagnostikas metodes ļauj iegūt kvalitatīvu un ticamu rezultātu no pieejamākā materiāla — siekalām.

Testēšanas veikšanas posmi:

  • Testēšanas veikšanas posmi:
  • proves pievienošana padziļinājumā;
  • sajaukšana ar buferšķīdumu;
  • rezultāta iegūšana.

Procedūra aizņem ne vairāk kā 10 minūtes. Rezultāta precizitāte un augsta testu kvalitāte ir apstiprināta klīniskajos pētījumos.

Lai uzzinātu, cik maksā covid tests, uzzināt aktuālo informāciju un pierakstīties uz pieņemšanu, piezvaniet uz tālruni, norādīto mājaslapā. Jums ir pieejama konsultācija jebkuros interesējošajos jautājumos. Nepieciešamības gadījumā materiāla savākšanas komplekts tiek nosūtīts uz mājām, bet rezultātu var saņemt uz elektronisko pastu.

Ja jums ir nepieciešams veikt koronavīrusa siekalu testu, aizejiet pēc atsauces ŠEIT.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: