0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

COVID eksprestesta nodošanas noteikumi

07 Mar
covid eksprestests

Pandēmijas laikā uzkrātā medicīnas statistika demonstrē, ka līdz 80% cilvēku, kuri ir inficēti ar COVID-19, panes saslimšanu bez simptomiem, bez stāvokļa pasliktināšanās un ārējām slimības pazīmēm. Taču viņi ir slimības pārnēsātāji un nodod to citiem cilvēkiem, inficējot viņus ar bīstamu vīrusu. COVID-19 eksprestests palīdzēs ātri uzzināt par vīrusa esamību, tādējādi pasargājot savus radus un tuviniekus no infekcijas. Būtu jāņem vēra, ka tā ir sevišķi bīstama vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī astmas, cukura diabēta slimniekiem.

Tāpat testa rezultāti palīdzēs jums atbrīvoties no bailēm no infekcijas, ja testēšana parādīs, ka jums vīrusa nav vai arī jūs jau pārslimojāt, izveidojoties stiprai imunitātei. Eksprestests ir vienreizējas lietošanas plastikāta ierīce ar iebūvēto testa līniju, uz kuras ir uzklāti reaģenti. Testēšanai nav nepieciešamas sarežģītas iekārtas. Rezultāts tiek iegūts dažu minūšu laikā.

Lai veiktu koronavīrusa testu, nav nepieciešama nekāda speciālā sagatavošanās. Jums ir tikai jāpasūta siekalu testu tiešsaistē. Taču ja jūs plānojat veikt analīzi, pirms biomateriāla savākšanas triju stundu laikā nedrīkst:

  • neko ēst,
  • dzert,
  • smēķēt,
  • tīrīt zobus.

Tāpat šajā periodā labāk būtu atteikties no ārstniecisko preparātu lietošanas.

Ko piedāvā iVF Riga Ģenētiskā centra laboratorija

COVID-19 testu jūs varat pasūtīt šeit. Mēs veicam siekalu paraugu testēšanu. Laboratorijas pārbaude tiek veikta ar PĶR metodi, pielietojot jūtīgu testu RNS vīrusa atklāšanai. Rezultāti dažu stundu laikā ir apskatāmi datamed.lv, nepieciešamības gadījumā nosūtām ar elektroniskā pasta starpniecību. Pārbaudes rezultātus izsniedzam latviešu, angļu vai krievu valodā pēc jūsu izvēles.

Analīzes cena ir pieejama, savukārt pastāvīgiem klientiem ir pieejami individuālie sadarbības nosacījumi. Testus veicam īsajos termiņos, garantējot rezultātu precizitāti. Mūsu klīnikā strādā profila ārsti, kuri bieži apmeklē kvalifikācijas paaugstināšanas kursus. Viņi pārzina mūsdienu izmeklēšanas metodes, kas ļauj mums garantēt kvalitatīvo rezultātu.

Ja jūs vēlaties nodot siekalu tests uz COVID-19, aplūkojiet informāciju šeit.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2024, iVF Riga Online.
Web izstrāde: