0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Par mums

Mēs esam izveidojuši interneta veikalu, lai mūsu pakalpojumi Jums būtu pieejami visu laiku – neatkarīgi no tā, vai Jūs varat ierasties pie mums vai nē.

Šajā lapā ir iVF Riga trīs struktūru pieejamie pakalpojumi:

  • iVF Riga klīnika
  • Ģenētikas centrs
  • Cilmes šūnu centrs

iVF Riga klīnikas ievaros nodrošināsim Jums online konsultācijas un būsim Jums daudz pieejamāki un daudzas lietas spēsim kopīgi varēsim atrisināt ātrāk un efektīvāk, izmantojot online konsultācijas.

Ģenētikas centrā iespējams veikt dažādus ģenētiskos testus. Jūs iegādāsieties sev nepieciešamo testu un Jums izsūtīsim siekalu paņemšanas komplektu. To saņemot atpakaļ, veiksim Jums nepieciešamo testu un rezultātus kodētā veidā nosūtīsim uz e-pastu.

Arī ārsta – ģenētiķa konsultāciju Jūs varēsiet saņemt online.

Cilmes šūnu centrā Jums būs iespēja iegādāties nabassaites asiņu paņemšanas komplektu un nabassaites audu paņemšanas komplektu, veicot sākotnējās iemaksas.

Esam Jums tuvāk, lai palīdzētu atrisināt mūsu kompetences jautājumus Jums ērtākā veidā.

Noderīgas saites

Mūsu speciālisti

Sertifikāti

Galerija

Laboratorijas

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: