0
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu
0
ivfriga@ivfriga.eu

Ādas diagnostikas DNS tests

Ādas diagnostikas DNS tests

Pieejams: Jā

Ādas diagnostikas DNS tests

Pieejams: Jā
Cena: 150,00 €
  • kāda sastāva kosmētika ir vispiemērotākā
  • kādi uztura bagātinātāji ir piemēroti
  • kādi ir striju un celulīta veidošanās riski
  • kādiem produktiem uzturā pievērst uzmanību
  • kādas skaistumkopšanas procedūras ieteicams izvēlēties
  • telomēru atjaunošanās spēja
  • oksidatīvā stresa līmenis

Apraksts:

Kolagēns ir viena no galvenajām olbaltumvielām, kas veido mūsu ķermeņa audus. Atrodas ne tikai ādā, bet arī kaulos, muskuļos, locītavās u.c. Tātad tam ir ļoti būtiska loma mūsu ādas veselībā un jaunības saglabāšanā. Tā veidošanos ietekmē dažādi gēni un šo gēnu izmaiņas mēs izvērtēsim, lai pateiktu, kas tieši Jums ir ieteicams.

Aizsardzība pret UV stariem

UV starojums ir viskaitīgākais vides faktors jaunas ādas saglabāšanai. Ķermenim ir aizsargmehānisms – melanīna veidošana. MC1R un ASIP gēni ir visnozīmīgākie melanīna produkcijā, bet biežo ģenētisko variantu dēļ to funkcija var būt nepilnīga.

Mūsu atbilde būs par Jūsu ģenētisko aizsardzību – kāda tā ir? Vai Jūsu organisms ir labāk pasargāts no UV starojuma vai ir jāpievērš īpaša uzmanība aizsardzībai.

Oksidatīvai stress

Cilvēka organismā katru mirkli veidojas vielmaiņas reakciju «atkritumi», ko sauc par brīvajiem radikāļiem. Šie savienojumi var radīt audu bojājumus ilgtermiņā, un līdz ar to ādas novecošanos. Ja to ir liels apjoms, tad tie rada oksidatīvo stresu, kurā tiek bojātas šūnas. Testētie gēni kodē svarīgus brīvo radikāļu pārveidotājus, un to izmaiņu gadījumā var veidoties oksidatīvais stress. Jūs noskaidrosiet, kāda ir tieši Jūsu ģenētiskā aizsardzība pret oksidatīvo stresu un kāda ir Q10 pārstrādes spēja.

Bioloģiskais vecums

Hromosomu galos ir īpaši atkārtojumi, ko sauc par telomērām. Pēc katras šūnu dalīšanās telomēras saīsinās. Ja tas kļūst pavisam īss, šūna it kā «aizmieg», nevar veikt savas funkcijas, un tādejādi traucē apkārtējās šūnas. Daži gēni mums palīdz saglabāt telomēru garumu, bet arī šeit ir svarīgi, vai ir kādas izmaiņas

Šeit ieteikumi koncentrēsies uz uzturvielām, kas Jums ir nepieciešamas, lai tās piedalītos telomēru garuma atjaunošanā, kas ir ļoti būtiska novecošanās aizkavēšanā.

Ādas elastīgums

Strijas ir zemādas, ādas vidējā slāņa, saistaudu plīsums, kas rodas, ja ādai strauji jāstiepjas. Striju veidošanās ir atkarīga no dažādiem faktoriem, taču būtiska ir ģenētika. Ādas sastāvā ietilpst dažādi proteīni, kas nodrošina ādas elastīgumu. Ja kāds no šiem proteīniem nedarbojas pareizi, pastāv paaugstināts risks striju attīstībai.

Ko Jūs uzzināsiet? Kāda ir tieši Jūsu ģenētiskā aizsardzība un sniegsim ieteikumus kas tieši Jums ir svarīgi lai atbilstoši savam aizsardzības līmenim maksimāli saglabātu ādas elastīgumu.

Celulīts

Celulīts ir patoloģiski palielinātas taukaudu šūnas un uzrāšanās zemādas slānī dažādās ķermeņa vietās. Ir pierādīta ģenētisko faktoru ietekme celulīta attīstībā, kas var palielināt risku. Savlaicīgi apzinoties šos riskus, iespējama celulīta savlaicīga atklāšana un novēršana.

Jūs uzzināsiet tieši savu ģenētisko aizsardzību un saņemsiet ieteikumus par profilakses pasākumiem, kopšanas līdzekļu sastāviem, procedūrām un uztura bagātinātājiem.

Atklāj sevi no jauna – gēnu līmenī un esi sevis labākā versija!

iVF Riga Ģenētikas centrs

Ģenētiskie testi tiek veikti personām no 18 gadu vecuma

Kā tas darbojas?

LATAK akreditācija

LATAK akreditācija

Saistītas preces

190,00 €
Sīkāk
475,00 €
Sīkāk
270,00 €
Sīkāk
Ģenētiskie testi
Ādas diagnostikas DNS tests
150,00 €
Sīkāk
Ģenētiskie testi
Vielmaiņas DNS tests
150,00 €
Sīkāk
Ģenētiskie testi
Vitamīnu vielmaiņas DNS tests
150,00 €
Sīkāk
Ģenētiskie testi
Sporta sasniegumu DNS tests
150,00 €
Sīkāk
Ģenētiskie testi
Mentalitātes DNS tests
150,00 €
Sīkāk
300,00 €
Sīkāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Kā tas darbojas?
 
Copyright 2023, iVF Riga Online.
Web izstrāde: